O nás

Od roku 1994 sa venujeme distribúcii produktov bežnej spotreby a aj pre priemyselné využitie v oblasti automobilového priemyslu (čerpacie stanice, umývarky, servisy, predajne). Špecializujeme sa hlavne na produkty spoločností MACOTA a Wunder-baum a zabezpečujeme distribúciu ich produktov na území SR.

Koncom roka 2021 sme založili novú spoločnosť s názvom profiPRODUKT s.r.o., ktorá od apríla 2022 preberá všetky obchodné aktivity v oblasti distribúcie ponúkaných produktov a ďalej pokračuje v prevádzke internetového obchodu profiprodukt.sk.

 

Talianska spoločnosť MACOTA bola založená v Empoli v roku 1979. Vo svete farieb a čistiacich prostriedkov sa za posledných 40 rokov stala referenčným bodom v sektore sprejových farieb. Macota je svojim neustálym nasadením sústredená na hľadanie tej najlepšej kvality, pričom sa zameriava na používanie látok a technológií s nízkym dopadom na životné prostredie.
V júni 2005 získala certifikát obchodnej kvality UNI EN ISO 9001 za vývoj, výrobu a marketing farieb a technicko-priemyselných výrobkov pre estetiku automobilov a kutilstvo. Od roku 2010, v ktorom boli na trh uvedené farby v spreji 3. generácie (G3), venovala Macota ešte väčšiu pozornosť potrebám spotrebiteľov. Ponúka definitívne riešenie najbežnejších problémov, s ktorými sa spotrebitelia pri svojej činnosti denne stretávajú.

WUNDER-BAUM® dominuje na trhu automobilových osviežovačov cez 60 rokov. V priebehu nasledujúcich 60 rokov, WUNDER-BAUM® sa stal najpredávanejším osviežovačom na svete, s rozsahom cez 40 vôní a distribúciou na 5 kontinentov. Vďaka svojej širokej škále prémiových vôní a dizajnov v jedinečnom, okamžite rozpoznateľnom tvare stromu sa priekopnícky produkt spoločnosti Julius Sämann stal skutočne globálnym symbolom sviežosti a vynikajúcej kvality.